İçeriğe geç

Ev Elektrik Tesisatı Edirne

  Ev elektrik tesisatı; prizler, sigorta, anahtar gibi teçhizatların evlerde önceden belirlenen yerlere döşenmesi ile oluşur. Bilinmesi gereken şey ise elektronik eşyaların, aydınlatmaların, kapı zillerinin çalışması için kullanılan elektrik tesisatı, kabloların tipleri ve yapım şekli, konusunda uzman ve bilgili kişilere yaptırılmalıdır.

  Tesisatın doğru biçimde ve kaliteli malzeme kullanılarak yapılmış olması önemlidir. Elektrik tesisatlarından kaynaklanan olumsuz pek çok durumla karşı karşıya kalınabiliyor. Yangın ve elektrik kaçağı gibi problemlerin ortaya çıkmasına sebep olan tesisat arızaları, hayati derecede önemlidir.

  Önemi göz ardı edilmemesi gereken elektrik tesisatları, inşaatların projelerinde detaylı bir şekilde yer alır. Elektrik tesisatında kullanılan malzeme, kullanılacak kabloların geçecekleri noktalar, priz ve anahtarların yerleri titizlikle belirlenmelidir. Yapılacak en ufak hatada elektrik çarpması gibi sorunlar ortaya çıkabilir.

  Ev Elektrik Tesisatı Hizmetimiz Konusunda Bilgi

  Artı Elektrik olarak Edirne genelinde tesisat döşenmesi ve arızalarının giderilmesinde sizlere hizmet veriyoruz. 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımızdan taleplerinizi alarak, sizlere konusunda uzman ekiplerimizi yönlendiriyoruz.

  Elektrik konusunda eğitimli ekiplerimizle, her şeyden önce elektriğin güvenlik konusundaki öneminin bilincinde olarak hizmet sunuyoruz. Ev elektrik tesisatlarının can ve mal güvenliği ile doğrudan ilgisini bilerek yaptığımız işlemlerde güvenliği en önde tutuyoruz. Bu amaçla, kalite standartlarına uygun alet ve ekipman kullanımını, usta işçilikle birleştirerek, ev elektrik tesisatı ve diğer tüm elektrik işlerinde 7/24 kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere destek olmayı amaç ediniyoruz.

  Ev elektrik tesisatı arızalarının giderilmesi, eskiyen tesisatın tamamen değiştirilip yenilenmesi konularında, sıva altı ve sıva üstü elektrik tesisatı yöntemleriyle, uzman ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Yaptığımız işlemler sırasında mutlaka güvenlik tedbirleri alıyoruz. Tesisat işlemini yaparken ilerde meydana gelebilecek olası risklere karşı önlem alarak, bina projesine uyumlu hareket ediyoruz.

  Bu hizmetimiz Edirne ve ilçelerinde en çok hizmet verdiğimiz konuların başında geliyor. Bu alanda yaptığımız işlemlerde en kaliteli tesisat ekipmanlarından faydalanıyor, usta işçiliğimizle temiz ve kaliteli işler ortaya koyuyoruz.

  Artı Elektrik İletişim Sayfası

  Edirne Tredaş